23.11.2022 tarihinde Erasmus + Kapsamında Yabancı Akademik ve İdari Personelin Yüksekokulumuza Ziyarette Bulunması Hakkında!

Mayıs ayında öğretim üyelerimizden Sn. Dr. Öğr. Üyesi M. Emin BAYNAZOĞLU’nun Uluslararası Hafta etkinlikleri için Erasmus + Ders Verme Hareketliliği kapsamında St. Cyril and St. Methodius University of Veliko Turnovo'yu ziyaret etmesinin üzerine, iade-i ziyaret anlamında söz konusu üniversite personeli de Erasmus + Ders Verme Hareketliliği kapsamında Keşan'ı ziyaret etmişlerdir.
Program 23 Kasım Çarşamba günü yüksekokul müdürümüz Sn. Prof. Dr. Ahmet Atakişi, Doç. Dr. Erdem Öngün ve  Öğr. Üyesi M. Emin BAYNAZOĞLU ve yabancı konuklarımızın  Keşan Belediye Başkanı Sn. Mustafa Helvacıoğlu'nu ziyareti ile başlamıştır.
Yapılan söyleşinin ardından  konuklarımızdan Doç. Dr. Boycho Boychev  yüksekokulumuz akademik ve idari personeli ve öğrencilerimize Doç. Dr. Erdem Öngün'ün simültane tercüme ve moderatör  desteği ile "İnfluencer Marketing" konulu bir sunum yapmıştır. Söz konusu etkinlik Erasmus + Ders Verme Hareketliliği kapsamında yabancı akademik ve idari personelin yüksekokulumuza yaptığı ilk ziyaret  olarak kayıtlara geçmiştir.

Ek Resimler
Bu içerik 23.11.2022 tarihinde yayınlandı ve toplam 110 kez okundu.